Kontaktujte nás:
email: info@lacne-tricka.sk
tel: +420 602 167 184, +420 604 335 062

1 2 3 4
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Lacné tričká
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Pánska tričká
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Dámska tričká
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Detská tričká

Dámske tričká

Ponúkame lacné dámske tričká pre rôzne príležitosti. Náš reklamný textil je vhodný pre reklamné účely, k realizácii potlače i do práce či na bežné nosenie. U nás môžu nakupovať firmy aj koncoví zákazníci za príjemne nízke ceny od 1 ks. V prípade odberu väčšieho množstva poskytujeme individuálnej kalkulácie (nad 200 ks). Široká ponuka obsahuje dámske tričká vo veľkom výbere farieb, strihov a veľkostí. Tričká sú prevažne vyrábané zo 100 % bavlny a sú vhodné aj ako voľnočasové oblečenie. Čisto dámske tričká ponúkame v prevedení SLIM, ELAST, HIT a ako dámske tričko bez rukávov v gramážach od 150 g/m2 do 230 g/m2.

Táto dámska tričká doručíme do dvoch dní!

Dámske tričko SLIM

Najpredávanejší z dámskych tričiek je práve SLIM. Tričko je vyrobené zo 100 % bavlny v gramáži 150 g/m2. Nižšiu gramáž dáva pocit ľahkého a príjemného nosenia. Vhodné je pre reklamné účely, bežné nosenie, tak športové aktivity. Tieto tričká sú vhodné pre potlač sieťotlačou, transferom, rezanú grafikou a digitálnou tlačou. Tričká predávame v 5 farbách a veľkostiach od S až po XXL.

Dámske tričko ELAST

Elastické tričko je vhodné pre reklamné účely i bežné nosenie. Vzhľadom k vyššej gramážou 230 g/m2 a elasticite je vhodným odevom aj do chladnejších dní. Vyrobené je z 95 % bavlny a 5 % elastanu. Potlač týchto tričiek je možné vykonávať sieťotlačou. Iné metódy potlače sa pre elasticitu tričká neodporúčajú.

Dámske tričko bez rukávov

Štandardné dámske tričko bez rukávov vyrobené z 93 % bavlny a 7 % elastanu v gramáži 190 g/m2. Tričko za vynikajúcu cenu je vhodné pre bežné nosenie, športové aktivity, tak je možné na neho aplikovať potlač. Na tričko je možné tlačiť sieťotlačou, transferom aj rezanú grafikou. K dispozícii je vo veľkostiach S až XL a vo 4 farbách.

Dámske tričko dvojfarebné HIT

Kvalitné tričko doplnené o farebné lemovanie rukávov a výstrihu pri krku dáva tričku HIT punc originality. Tričko v gramáži 190 g/m2 skvele padne a hodí sa pre reklamné účely, tak pre bežné nosenie. Táto dvojfarebná tričká sa vyrába z 93 % bavlny a 7 % elastanu. Vyberať si môžete z 5 farebných prevedeniach za fantastickú cenu! Tričká sú vhodné k potlači sieťotlačou, rezanú grafikou aj transferom.

Vstup do eshopu

Dámske tričká rôznych značiek

Zháňate konkrétne triko a v našej ponuke ste ho nenašli? Napíšte nám svoju predstavu a my sa Vám pokúsime maximálne vyhovieť! Našimi dodávateľmi sú poprední českí aj zahraniční výrobcovia reklamného textilu: Roly, Adler, Promo Textile, Xfer, Chok ai. S nami budete mať vždy kvalitu za rozumnú cenu!

Potlač dámskych tričiek

Na tričká realizujeme aj potlač! Pre nezáväznú cenovou kalkuláciu nás neváhajte kontaktovať.

Potlač textilu realizujeme od 20 ks. Ďalšie informácie o potlači tričiek nájdete na našom e-shope.


Copyright © 2013-2017 www.lacné-tričká.sk
www.textil-velkoobchod.sk | www.LacnéUteráky.sk
www.LacnýReklamnýTextil.sk | www.BavlnenéTričká.sk

Prevádzkujeme maloobchod a veľkoobchod textilom. Ponúkame lacný reklamný textil a rýchlou dobou dodania. Naše veľké skladové zásoby nám umožňujú zasielať reklamný textil do 2 dnů od objednania. Zo širokej ponuky textilu si vyberiete pánske tričká, dámske tričká, polokošele, mikiny, čiapky atď. Realizujeme aj potlač textilu. Ponúkame potlač sieťotlačou, transferom, digitálnou potlačou a inými kvalitnými technológiami za dostupné ceny.