Kontaktujte nás:
email: info@lacne-tricka.sk
tel: +420 602 167 184, +420 604 335 062

1 2 3 4
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Lacné tričká
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Pánska tričká
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Dámska tričká
 • 95% tričiek skladom
  Doručenie do 2 dní
  Veľký výber farieb a strihov
  Doprava DHL
  Realizácia potlače tričiek
  Doprava zadarmo nad 100 EUR
  Detská tričká

Potlač tričiek

Chcete zakúpená tričká potlačiť? Kontaktujte nás! Radi Vám poradíme aj spracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Vykonávame potlač na tričká, mikiny, polokošele i pracovné oblečenie a reklamný textil. Naši zákazníci sú firmy, školy, školky, obchodníci i obyčajní zákazníci.

Potlač textilu a výšivky na uteráky realizujeme od 20 ks. Ďalšie informácie o potlači tričiek nájdete na našom e-shope.

Akými technológiami vykonávame potlač

Rezaná grafika (FLEX)

Technológia potlače FLEX je lacná a rýchla metóda, ktorú je možné tlačiť ľubovoľné jednofarebné motívy na menší počet kusov. Príprava pred samotnou tlačou nie je tak náročná ako u iných metód, preto sa hodí k potlači často sa meniacich motívov, ktorými môžu byť čísla, mená a iné znaky. Nevýhodou je tlač motívov len v jednej farbe bez farebných prechodov. Samotná príprava k potlači prebieha tak, že sa na rezacom plotre vyreže motív, ktorý sa následne zažehlia na textil. Takto vytvorený potlač je stálofarebný a vysoko odolný proti poškodeniu. Tričká s flex potlačou môžete prať až na 60 °C.
> > Vzorkovník FLEX farieb < <

Transferovú potlač

Často používaná metóda pre tlač jednofarebných aj viacfarebných potlačí. Príprava pred tlačou je náročnejšie, než u technológie FLEX a preto je cenovo výhodnejšie až pri potlači niekoľkých desiatok kusov textilu rovnakým motívom. Cenu okrem počtu kusov ovplyvňuje aj farebnosť motívu. Čím viac farieb, tým je potlač drahšie. Transferom je možné tlačiť na dámske tričká, reflexné odevy a umelé alebo čiastočné umelé materiály. Motív sa na textil zažehľuje pri vysokej teplote a vytvára na ňom súvislú vrstvu farby. Ak požadujete použitie presných odtieňov farby, potom je možné tlačiť podľa Pantone farieb. Vytvorený potlač je stálofarebný a má vysokú odolnosť.
> > Vzorkovník Pantone farieb < <

Reflexná transferová fólia

Chcete sa zviditeľniť aj za znížených svetelných podmienok? Ponúkame Vám novinku tohto roka, ktorú je reflexná transferová fólia. Jedná sa o špeciálnu transferovú farbu s reflexnými vlastnosťami. Fóliu je možné aplikovať ako na dámske tričká, tak aj umelé materiály. Môžete tak doplniť reflexné vesty o Vaše reflexné logo, názov firmy alebo kontaktné údaje. Nevýhodou je, že reflexnou fóliou nie je možné úplne nahradiť reflexné odevy, lebo nie je schválená ako reflexný prvok podľa EN471.

Sieťotlač

Doteraz najkvalitnejšie a najpoužívanejšie technológie, ktorú možno aplikovať ľubovoľné logo či text na dámske tričká, pánske, detské a iný reklamný textil. Tlačová metóda je náročná na prípravu a preto sa hodí pre potlač väčšieho počtu kusov. Motív vytvorený metódou sieťotlače je neodstrániteľný a má vysokú odolnosť proti poškodeniu. Farbu motívu je možné zvoliť podľa vzorkovníka Pantone.
> > Vzorkovník Pantone farieb < <

Digitálna potlač na tričká

Kvalitná tlačová metóda vhodná pre potlač viacfarebných obrázkov a motívov s farebnými prechodmi. Motívy sa nanášajú priamo na tričká vyrobená zo 100 % bavlny. Digitálna potlač tričiek je vhodná k potlači aj menšieho počtu kusov, fotografií na tričká a zložitých farebných obrázkov.

Chcete potlačiť textil, alebo pracovné odevy? Kontaktujte nás a my Vám spracujeme nezáväznú cenovú ponuku.

Pre presnú ponuku nám prosím oznámte tieto informácie:
Vyberte si požadovaný reklamný textil na našom e-shope a povedzte nám bližšie informácie k potlači k urýchleniu kalkulácie - veľkosť loga, umiestnenie, počet kusov a ďalšie požiadavky.

Zašlite motív, ktorý chcete potlačiť vo vektorovom formáte PDF, AI, CDR alebo EPS. Jednofarebný motív môžete zaslať ako obrázok vo vysokom rozlíšení. Na záver pripojte Vaše kontaktné údaje, hlavne meno a telefónne číslo.


Copyright © 2013-2017 www.lacné-tričká.sk
www.textil-velkoobchod.sk | www.LacnéUteráky.sk
www.LacnýReklamnýTextil.sk | www.BavlnenéTričká.sk

Prevádzkujeme maloobchod a veľkoobchod textilom. Ponúkame lacný reklamný textil a rýchlou dobou dodania. Naše veľké skladové zásoby nám umožňujú zasielať reklamný textil do 2 dnů od objednania. Zo širokej ponuky textilu si vyberiete pánske tričká, dámske tričká, polokošele, mikiny, čiapky atď. Realizujeme aj potlač textilu. Ponúkame potlač sieťotlačou, transferom, digitálnou potlačou a inými kvalitnými technológiami za dostupné ceny.